Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zagospodarowanie czasu


Zamek Sforzów, katedra Duomo, bazyliki i pałace, Ostatnia Wieczerza, dzielnica mody i designu. Mediolan ma wiele do zaoferowania! Jednak swoje prawdziwe tajemnice i uroki odkrywa jedynie nielicznym. Wielu je odwiedza, niewielu rozumie. Tkwią one bowiem w nieuczęszczanych przez turystów zakamarkach, wiadome jedynie tym, którzy mieszkają tu na co dzień.


Zapraszamy Cię na niezwykłą wyprawę po mieście. Mediolan to spektrum włoskiej kultury, jakości życia, emocji, mody, pomysłowości i innowacji! Oprowadzimy Cię po szlakach, o których turyści mogą pomarzyć, pokażemy Ci prawdziwie włoski styl, zaprowadzimy tam, gdzie dwa tysiące lat temu stało mediolańskie Koloseum i tam, gdzie dziś rodzą się najnowsze trendy mody, designu, muzyki i sztuki, które już za chwilę staną się słynne na cały świat.


Proponujemy zwiedzanie z certyfikowanym przewodnikiem w języku polskim. Trasy dostosowujemy do grupy i oczekiwań uczestników. W swoim portfolio mamy m.in.:

Coś dla koneserów: zwiedzanie historycznych zakamarków miasta. Od Zamku Sforzów, Katedry Duomo, Galerii Viktora Emanuela, po operę La Scala, pałace i ogrody mediolańskiej arystokracji, kanały rzeczne zaprojektowane przez Leonardo da Vinci. A miłośnikom starożytności zaprezentujemy, jak rzymska historia inkorporowała się w dzisiejszy Mediolan i jak to się dzieje, że Koloseum, amfiteatr i starożytny cyrk współegzystują sobie z urzędem pocztowym, giełdą papierów wartościowych i pizzerią.

 

Coś dla podążających za trendami: zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie trasę związaną z mediolańskim designem, modą, czy nowoczesną architekturą. Pokażemy Ci, jak wygląda studio designerskie, wertykalny las, najnowszy projekt architektoniczny Daniela Liebeskinda, gdzie trzeba wpadać, by być „na topie”.

Coś dla uwielbiających emocje: wyścig Formuły 1, mecz na stadionie San Siro, clubbing w designerskich lokalach - zorganizujemy Ci super imprezę!

Coś dla smakoszy: zaznajomimy Cię z przysmakami włoskiej kuchni, nauczymy Cię, jak zrobić „risotto alla milanese” i dotrzeć przez żołądek do serca tych, na których Ci zależy. Pomożemy odnaleźć się w gąszczu dobrych włoskich win. Zapewnimy, iż poznasz najlepsze mediolańskie smaki!

Coś dla kochających wino: bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy koneserem, nasz sommelier znajdzie dla Ciebie coś specjalnego! Zabierzemy Cię na wyprawę po najlepszych enotekach w mieście i lokalnych winnicach Lombardii, gdzie poznasz smak, historię, sposoby wytwarzania i degustacji włoskich win.

Coś dla ceniących naturę: wyprawa nad słynne jeziora północnej Italii, gdzie na tle ośnieżonych alpejskich szczytów, rosną palmy i kwitną bugenwille. Pokażemy Ci niesamowite piękno okolic Mediolanu – wille i ogrody włoskiej, francuskiej, austriackiej i niemieckiej arystokracji, wioski rybackie opisywane przez słynnych światowych pisarzy, klasztor na skale, prywatne wyspy rodu Boromeuszy.

Coś dla pędziwiatrów: Mediolan na elektrycznym dwukołowcu? Jak najbardziej! – mamy dla Ciebie wycieczkę Segwayem! Szeroki wybór tras wycieczkowych: ścieżka historyczna, dzielnica mody, śladami Leonarda da Vinci, zamek Sforzów, Łuk Triumfalny, najpiękniejsze wille i parki w mieście.

A dla odważnych: ciekawa gra miejska – odkrywanie Mediolanu za pomocą własnych zmysłów. Potrzebne Ci będą umiejętności detektywistyczne i wygodne buty. Resztą zajmiemy się my! Poznasz Mediolan, jakiego nie znają rzesze turystów!