Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Polski przewodnik po Mediolanie, Bergamo, Como i Certosa di Pavia i tłumacz języka włoskiego


Właścicielem firmy jest licencjowany przewodnik po regionie Lombardii oraz tłumacz przysięgły wpisany na listę ekspertów w mediolańskiej Izbie Handlowej. Kontakt bezpośredni: Milena - tel. 0039 3462122461, milenanna@yahoo.com

 

 

Zapraszamy Cię na niezwykłą wyprawę po mieście. Mediolan to spektrum włoskiej kultury, jakości życia, emocji, mody, pomysłowości i innowacji! Oprowadzimy Cię po szlakach, o których turyści mogą pomarzyć, pokażemy Ci prawdziwie włoski styl, zaprowadzimy tam, gdzie dwa tysiące lat temu stało mediolańskie Koloseum i tam, gdzie dziś rodzą się najnowsze trendy mody, designu, muzyki i sztuki, które już za chwilę staną się słynne na cały świat.

 

Trasy dostosowujemy do grupy i oczekiwań uczestników. W swoim portfolio mamy m.in.:

 

Coś dla Koneserów

Coś dla Koneserów

Zwiedzanie historycznych zakamarków miasta. Od Zamku Sforzów, Katedry Duomo, Galerii Viktora Emanuela, po operę La Scala, pałace i ogrody mediolańskiej arystokracji, kanały rzeczne zaprojektowane przez Leonardo da Vinci. A miłośnikom starożytności zaprezentujemy, jak rzymska historia inkorporowała się w dzisiejszy Mediolan i jak to się dzieje, że Koloseum, amfiteatr i starożytny cyrk współegzystują sobie z urzędem pocztowym, giełdą papierów wartościowych i pizzerią.

 

Coś dla Poszukujących Trendów

Wiele osób szuka w Mediolanie inspiracji. Zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie trasę związaną z mediolańskim designem, modą, czy nowoczesną architekturą. Pokażemy Ci, jak wygląda studio projektantów, wertykalny las, najnowszy projekt architektoniczny Daniela Liebeskinda, gdzie trzeba wpadać, by być „na topie”.

Coś dla Uwielbiających Emocje

Wyścig Formuły 1, mecz na stadionie San Siro, clubbing w designerskich lokalach - zorganizujemy Ci super imprezę!

Coś dla Smakoszy

Zaznajomimy Cię z przysmakami włoskiej kuchni, nauczymy Cię, jak zrobić „risotto alla milanese” i najlepszą na świecie pizzę, by dotrzeć przez żołądek do serca tych, na których Ci zależy. Pomożemy odnaleźć się w gąszczu dobrych włoskich win. Zapewnimy, iż poznasz najlepsze mediolańskie smaki!

 

Coś dla Kiperów

Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy koneserem, nasz sommelier znajdzie dla Ciebie coś specjalnego! Zabierzemy Cię na wyprawę po najlepszych enotekach w mieście i lokalnych winnicach Lombardii, gdzie poznasz smak, historię, sposoby wytwarzania i degustacji włoskich win.

Coś dla Ceniących Naturę

Wyprawa nad słynne jeziora północnej Italii, gdzie na tle ośnieżonych alpejskich szczytów, rosną palmy i kwitną bugenwille. Pokażemy Ci niesamowite piękno okolic Mediolanu – wille i ogrody włoskiej, francuskiej, austriackiej i niemieckiej arystokracji, wioski rybackie opisywane przez słynnych światowych pisarzy, klasztor na skale, prywatne wyspy rodu Boromeuszy.

Coś dla Pędziwiatrów

Mediolan na elektrycznym dwukołowcu? Jak najbardziej! – mamy dla Ciebie wycieczkę Segwayem! Szeroki wybór tras zwiedzania miasta: ścieżka historyczna, dzielnica mody, śladami Leonarda da Vinci, zamek Sforzów, Łuk Triumfalny, najpiękniejsze wille i parki w mieście.

Coś dla Odważnych

Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy intrygującą Grę Miejską – sposób na odkrywanie Mediolanu za pomocą własnych zmysłów. Potrzebne Ci będą umiejętności detektywistyczne i wygodne buty. Resztą zajmiemy się my! Poznasz Mediolan, jakiego nie znają rzesze turystów!